Navigācija
Parūku paradīze - parūka ikviena gaumei!

Parūku interneta veikala jaunā adrese

Mēs ar prieku paziņojam, ka mēs esam atvēruši mūsu parūku interneta vaikalu - www.parukas-pariki.lv Mūsu veikalā Jūs varēsiet iegādāties parūku un saņemt to ar piegādi visā Latvijā. Interneta veikala produkcijas klāsts ir aktuāls un atbilst noliktavas stāvoklim. Patīkamu iepirkšanos!

pievienoja Administrators, 28-07-2017


Kā mūs atrast?

Mūsu grūtā atrašanās vieta ir skaidrojama ar to, ka mūsu klientiem patīk konfidencialitāte. Mēs atrodamies tālāk no lielās cilvēku burzmas, kas ļauj jums droši un ērti pielaikot mūsu produkciju. Tieši atrašanās vieta ļauj mūsu klientiem justies ērti un komfortabli pielaikojot parūkas, teiksim pēc onkoloģiskajiem izmeklējiem, kad svešu personu klātbutne ir nevēlama.

pievienoja Administrators, 07-07-2017


Ziemassvētku vecīša bārda parūka ir jau pārdošanā

Ziemassvētku vecīša parūka Ārā paliek arvien aukstāk un aukstāk. Paši to nenojaušot pamazām jau sākam domāt par ziemu un ar to saistītiem svētkiem - Ziemassvētkiem. Pēc mūsu klientu lūgumiem, piedāvājam iegādāties arī kvalitatīvu Ziemassvētku vecīša bārdu - parūku no baltiem matiem, kas iekļauj sevī arī ūsas un bārdu. Laicīgi sagatavoties nekad nav par vēlu. Galvenais ir nenokavēt.

pievienoja Administrators, 30-09-2011


Jaunums! Piedāvājam lētas vakarkleitas!

Lētas vakarkleitasJa Jūs nezināt kur lēti iegādāties izskatīgu vakarkleitu svinīgam pasākumam, kā piemēram - kleitu meitas kāzām, kleitu izlaidumam vai arī kādam citam svinīgam pasākumam, tad droši nāciet pie mums.
Mēs orientējamies galvenokārt uz lieliem izmēriem ( 52 - 58 ), bet ir pieejamas arī kleitas ar izmēriem ( 40 - 42 ). Kleitas ir pieejamas galvenokārt - sarkanā, zilā, baltā un bordo krāsās.

pievienoja Administrators, 03-06-2010


Parūkas kopšanas instrukcija

Parūkas kopšanas instrukcijaDaudzi no Jums ir jautājuši mums par parūkas kopšanu. Kā izrādās - parūkas kopšana ir ļoti vienkāršs process un tā veikšanai nav nepieciešamas kādas īpašas zināšanas vai iemaņas. Šajā rakstā mēs aprakstīsim kā to pareizi ir jādara, lai saglabātu Jūsu parūku ilgai lietošanai.

Parūkas kopšanai ir jāizmanto neitrālie mazgāšanas līdzekļi. Kā piemēram - šampūns, kondicionieris, laka - fiksators. Daudzas sievietes uzskata, ka ērti ir izmantot vairākas parūkas. Parūku maiņa dod Jums laiku parūku kopšanai un mazgāšanai. Mazgājiet savu parūku aptuveni reizi 2 mēnešos vai pat retāk.

Parūkas mazgāšana
1. Uzmanīgi iztaisnojiet parūkas matus, ja tie ir savijušies. Izmantojiet ķemmi gariem, taisniem parūku matiem un Jūsu pirkstus lokaniem, čirkainiem parūkas matiem.
2. Izšķaidiet šampūnu aukstā ūdenī un ielieciet tajā Jūsu parūku. Atstājiet to ūdenī uz 10-15 minūtēm.
3. Noskalojiet Jūsu parūku tīrā, aukstā ūdenī dažas reizes, kamēr viss šampūns netiks nomazgāts.
4. Izšķaidiet nelielu daudzumu kondicioniera aukstā ūdenī un atstājiet tajā parūku vēl uz 10 minūtēm.

Parūkas žāvēšana
1. Ieritiniet Jūsu parūku dvielī un ar uzmanīgiem plaukstu sitieniem atbrīvojiet to no ūdens. Nekad neķemmējiet Jūsu parūku, kamēr tā vēl nav izžuvusi.
2. Būtu labi, ja Jūs varētu uzvilkt Jūsu parūku uz kāda manekēna līdz pilnīgai tā izžūšanai.
3. Kad parūka ir izžuvusi, Jūs varat izsmidzināt uz tā matu laku un galu galā saķemmēt to.

Lai parūkas sintētiskā škiedra nedeformētos - nekad nelietojiet karstu fēnu vai arī karstos matu ieveidotājus. Kaut arī mūsu parūkas ir izgatavotas no neuzliesmojoša materiāla - vienalga turiet tos tālāk no atklātās uguns.

Parūka ir gatava lietošanai! Patīkamu nēsāšanu!

pievienoja Administrators, 10-05-2010Iežurnalēties
on-line.lv Top.LV Latvijas Reitingi